Tääksi võistkond tõi Tallinnast teise koha

Eesti jalgpalliliidu korraldusel Tallinnas kestval aastalõputurniiril mõõtu võtnud U-19 noormeeste turniiril sai spordiklubi Tääksi esindus teise koha. Foto: Erakogu

Eesti jalgpalliliidu korraldusel Tallinnas kestval aastalõputurniiril mõõtu võtnud U-19 noormeeste turniiril sai teise koha Viljandimaa spordiklubi Tääksi esindus.

Neljapäeval peetud võistlusel pidas SK Tääksi viis kohtumist, neist kahel korral mängiti hilisema võitja Pärnu jalgpalliklubiga.

Treener Indrek Jegorovi juhendatav Suure-Jaani valla jalgpallimeeskond alustas turniiri suure kaotusega alagrupis, kus jäi 0:5 alla Pärnule, pärast seda aga võitis tulemusega 3:0 mõlemad alagrupikaasalsed Tallinna JK Dünamo ja JK Vasalemma.

Sellega edasi poolfinaali jõudnud viljandimaalased jätkasid 2:0 võiduga Tartu JK Merkuuri vastu ning liikusid edasi finaali. SK Tääksi ja Pärnu JK vaheline esikohamäng lõppes paraku ka teisel korral meie maakonna poistele 1:6 allajäämisega, kuid kaheksa meeskonna konkurentsis peetud turniiril saadud teine koht on konkurentidega võrreldes suhteliselt väikese spordiklubi noortevõistkonnale kindlasti suur kordaminek.

SK Tääksi meeskond mängis Tallinnas koosseisus Marten Ritson, Jan-Erik Jegorov, Tauno Rämson, Ott Šeffer, Erlend Ohno, Samuel Taat, Tauri Tamm, Argo Ploom, Riho Domberg, Rünno Mahl, Kristo Jaansoo ja Alvar Kuusik.