P, 10.12.2023

Riigi raamatupidamisüksuse Viljandimaa juht sai hõbeteenetemärgi

Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Lia Hussar
Lia Hussar Foto: Viljandi maavalitsus

Kolmapäeva õhtul peetud siseministeeriumi 95. aastapäeval autasustas regionaalminister Siim-Valmar Kiisler Viljandi maavalitsuse raamatupidamis- ja personaliosakonna juhatajat Lia Hussarit ministeeriumi hõbeteenetemärgiga.

Kõrge tunnustus tuli panuse eest regionaalvaldkonna arengusse.

«Võib öelda, et tänu Lia suurele erialalisele pädevusele on saanud võimalikuks sellisel tasemel teenuse osutamine Viljandist. Meie maavalitsuse juurde loodud raamatupidamisüksus ja töökohad on hea näide regionaalsest arengust,» sõnas Viljandi maavanem Lembit Kruuse. Ta avaldas head meelt, et 23 aastat Viljandi maavalitsuses töötanud Hussar on vaatamata pealinnast tulnud tööpakkumistele jäänud endiselt siia.

Neli aastat tagasi loodi Viljandi maavalitsuse juurde kõikide maavalitsuste laiendatud raamatupidamise üksus. Siit osutatakse teenust kõigile 15 Eesti maavalitsusele ning lisaks kolmele maavalitsuste halduse all töötavale lastekodule. Raamatupidamisüksus annab Viljandimaal tööd 15 riigiraamatupidajale.

Kommentaarid
Copy

Märksõnad

Tagasi üles