Sisukord
Paberleht
Postimees

Pilistvere laulja särab Tampere lavalaudadel

3 min lugemist
Õhtuti enne etendust muutub Ele Millistfer muusikalis «Hüljatud» Fantine’iks. See tegelane on laval viies stseenis: vabrik, soololaul, prostituudiks langemine ja arreteerimine, surm ning ilmumine viirastusena. FOTO: Pilistvere kogudus

Mitu aastat Viljandi lastemuusikakooli lauluõpetaja ja Pilistvere noortekoori juhendajana tegutsenud Ele Millistfer astub septembrist aprillini üles Tampere teatris etenduvas muusikalis «Les Misérables» ehk «Hüljatud».

Tellijale Tellijale

Just Fantine’i kehastava Ele Millistferi pildiga hiigelplakatid on Tamperes rahvast teatrisaali meelitatud. Tema on aga üks kolmest eestlasest, kes on selle muusikaliga seotud: Enjolrasi mängib Lauri Liiv ning dirigendikeppi hoiab Erki Pehk.

See osa on Millistferile omalaadne deja vu: 2001. aastal alustas ta Tallinna linnahallis etendunud «Hüljatutes» oma muusikalikarjääri. Toona saavutas ta kuulsa Rootsi lavastaja Georg Malviusega hea klapi, osales veel mitmes tema suurprojektis ning mängis rahvusvahelise seltskonnaga muusikalis «Hair» Saksamaal, Rootsis ja Taanis.

12.08.2020 13.08.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto