Viljandi tüdrukud tulid Eesti karikavõitjaks

Viljandi spordikooli U-20 naiskond tuli Eesti karikavõitjaks.
Viljandi spordikooli U-20 naiskond tuli Eesti karikavõitjaks. Foto: volley.ee

Võrus lõppenud neidude U-20 vanuseklassi Eesti karikavõistlustel saavutas esikoha Viljandi Spordikool, järgnesid Võru Spordikool ja Kohila Võrkpalliklubi.

Esikohamängus läksid vastamisi nelja vooru järel kaotuseta olnud Võru ja Viljandi. Kaks esimest tasavägist geimi enda kasuks kallutanud Viljandi neiud võtsid lõpuks 3:0 (28, 23, 10) võidu. Seejuures sai Viljandi laupäeval kaks rasket 3:2 võitu. Samal ajal loovutas koduvõistkond Võru vastastele neljas esimeses kohtumises vaid kaks geimi.

Turniiri parimad mängijad olid Lili Võrk (Saaremaa), Kertu Laak (Kohila), Kadri Siro (Viljandi) ja Heleene Hollas (Võru).