Kaheväravaline kaotus viis poolfinaali

Viljandi HC
Viljandi HC Foto: Madis Luik

Neljapäeval Viljandi spordihoones mängitud Eesti käsipalli karikavõistluste veerandfinaali korduskohtumine lõppes Viljandi meeskonnale küll kaotusega, ent esmaspäeval võõrsil peetud avamängus 11 väravaga ViaCon/Kehra alistanud Viljandi HC tagas kahe mängu kokkuvõttes endale koha poolfinaalis.

Kahel viimasel aastal meistrivõistluste esiliigaturniiri võitnud ViaCon/Kehra alistas viljandlased neljapäeval avapoolajal 14:13 ja lõpptulemusena 29:27. Sellest hoolimata pääses mullu meistriliigas neljas olnud Viljandi meeskond edasi poolfinaali.

Esmaspäeval Harjumaal peetud veerandfinaali avakohtumise olid viljandlased 35:24 võitnud ning kahe mängu kokkuvõttes kujunesid nende edunumbriteks 63:53.

Karikavõistluste poolfinaal viib Viljandi HC kokku Põlva Servitiga, teise paari moodustavad HC Kehra / Horizont Pulp&Paper ning Viimsi/Tööriistamarket. Poolfinaalides selgub edasipääseja samuti kahe mängu kokkuvõttes. Mängud peetakse  19.—24. novembrini.