Staieri esindus saavutas kolmanda koha

Laupäeval Harjumaal Kolgakülas peetud Eesti klubide murdmaajooksu karikavõistlustel teenis Viljandi vastupidavusalade klubi esindus kolmanda koha. Oma võistkonna oli välja pannud 20 klubi ja seltsi.

Staierist jäid koondtabelis ettepoole Rakvere Vike ja Tallinna Maret-Sport, ent ta suutis edestada sellist Eesti mõistes suurt ühendust nagu Tartu ülikooli akadeemiline spordiklubi.

Ainsa alavõidu saavutas Viljandimaa jooksjatest Rebeca Lotta Aasmäe C-klassi tüdrukute 500 meetri distantsil. Kolmandad olid Ott-Jaanus Heile noormeeste A-klassi 3000 meetris ja Kärt Tambet B-klassi neidude 1500 meetris.