Naiskond alustas finaalseeriat võiduga

Võrkpallinaiskond Viljandi Metall
Võrkpallinaiskond Viljandi Metall Foto: Elmo Riig / Sakala

Kolmapäeval Viljandis Eesti naiste võrkpalli Salestar liiga finaalseeriat alustanud Viljandi Metall ja GMP naiskonna esimene vastasseis lõppes viljandlannade 3:0 võiduga.

Avageimi enesekindlat mängu näidanud viljandlannad võitsid selle 25:12 ja teise 25:19. Kahest eelnenud geimist tasavägisemalt kulgenud kolmandas tuli Viljandi Metall välja 18:22 kaotusseisust ja võitis geimi 27:25.

Viljandi naiskond asus kolme võiduni peetavat finaalseeriat juhtima. Teist korda on finalistid vastamisi eeloleval laupäeval kell 14 Tallinnas Eesti Näituste spordihallis ning kolmandat korda pühapäeval kell 17 taas Viljandi spordihoones.