Poolfinaali juhib Serviti

Põlva Serviti juhib Viljandi vastu poolfinaalseeriat 2:0.
Põlva Serviti juhib Viljandi vastu poolfinaalseeriat 2:0. Foto: Mihkel Maripuu

Lõppeval nädalal Eesti käsipalli meistrivõistlustel kolme mänguvõiduni peetavat poolfinaalseeriat alustanud Viljandi meeskond pole seni peetud kahes kohtumises Põlva Servitit üllatada suutnud.

Teisipäeval jäi ta põhiturniiri parimale meeskonnale alla 20:32 (poolaeg 10:19) ja neljapäeval 21:33 (poolaeg 13:16). Mõlemad kohtumised peeti Põlva Mesikäpa hallis.

Viljandlastest viskas neis kohtumistes enim väravaid Marko Koks, vastasmeeskonnast on resultatiivseim olnud Mario Karuse.

Sootuks tasavägisemalt on kohtumised kulgenud teises poolfinaalpaaris. HC Kehra ja Chocolate Boysi mõlemad mängud on võitnud HC Kehra minimaalse, üheväravalise eduga: võõrsil peetud avamängu 26:25 ja neljapäeval kodusaalis peetud lahingu 33:32.

Viljandi HC ja Põlva Serviti kolmas poolfinaalmäng leiab aset 21. aprillil kell 19 Viljandi spordihoones.