Naiskond loovutas Tartus tabelipunkti

Kolmapäeval Tartus peetud Eesti naiste Salestari võrkpalliliiga põhiturniiri kolmanda ringi kohtumises teenis Viljandi Metall 3:2 võidu Tartu Ülikool / Eedeni vastu.

Liiga turniiritabeli punktisüsteemi järgi annab võit viiele geimile veninud kohtumises tavapärase kolme asemel kaks punkti. Ehkki Viljandi Metall on põhiturniiril võitnud kolmest mängust kolm, loovutas ta viimati peetud mängu järel liidripositsiooni Pärnu võrkpalliklubile.

Pärnulannad on kolmandas ringis võitnud samuti kolm kohtumist, ent seda kõik 3:0 tulemusega. Viljandi Metallil on kahe 3:0 võidu kõrval nüüd üks 3:2 võit, mis annab tabelisse kaheksa punkti. Ringi liidriks tõusnud Pärnul on üks punkt enam.

Kolmapäeval Tartu Ülikooli spordihoones aset leidnud kohtumises kaotasid viljandlannad 19:25 avageimi, võitsid 25:20 teise, kaotasid 22:25 kolmanda, viigistasid mänguseisu 25:21 võiduga neljandas ning vormistasid veenva 15:4 tulemusega kohtumise enda kasuks otsustavad geimis. Viljandi naiskonna parimaks tunnistati selles kohtumises sidemängija Siret Rits.

Eelmisel laupäeval Viljandis peetud kohtumises teenis Viljandi Metall kindla 3:0 võidu Tallinna Ülikooli vastu. Maagümnaasiumis aset leidnud mängus tunnistati võõrustajate parimaks Anu Ennok.

Viljandi võrkpallinaiskond peab järgmise Salestari liiga kohtumise 27. veebruaril kell 15 Viljandi maagümnaasiumi spordihoones.