Ligi 150 inimest kogunes nädalavahetusel esimesele Tääksi küla kokkutulekule, kus oli nii kohalike inimeste esinemisi kui spordivõistlusi.
1995. aastal Tääksi esimeseks külavanemaks valitud Rein Luup oli kokkutulekuks koostanud küla ajalugu ja tänapäeva tutvustava voldiku, millest selgub, et küla mainiti esimest korda juba 1583. aastal.
Külamajas avatud näitusel võis uudistada ajalugu tutvustavat stendi ja vaadata kohalike elanike näputöid.
Külapäeva eeskava olid kokku seadnud Tääksi kooli õpetajad ning luulekava ja lauludega üles astunud lapsi saatis kitarril kooli direktor Jaan Hansen. Lapsed kandsid ette ka näitemängu, mille peategelased olid pärit «Kalevipojast», kuid tegevus oli toodud tänapäeva.
Esines Tallinna Kuristiku Gümnaasiumi tantsutrupp, mis juba teist aastat on suviti Tääksi kooli juures laagris.
Lastele korraldati osavusmänge ja päev lõppes ühise koogisöömisega.