Sisukord
Paberleht
Postimees

Maakonnakeskusele terendab tuleval kevadel pesulabuum

3 min lugemist
Seni eeskätt Tallinnas tegutsenud osaühing Jazz Pesulad tahab eeloleva poolaasta jooksul teoks teha mõne aasta eest pooleli jäänud plaani end Viljandis Riia maantee ja Reinu tee ristmiku ääres sisse seada. Samal ajal kavandab osaühing Keijo Grupp iseteeninduslikke pesukohti omaaegse Eliise kaubamaja õuele ning Tallinna tänava lõppu. FOTO: Elmo Riig / Sakala

Järgmisel kevadel plaanib Viljandi autopesulate turul end sisse seada koguni kaks üle-eestiliste ambitsioonidega teenusepakkujat.

Tellijale Tellijale

Kui miski viltu ei vea, väljastab linnavalitsus lähiajal ehitusloa osaühingule Jazz Pesulad, kes seni on tegutsenud eeskätt Tallinnas, aga tagasihoidlikumas mahus ka Tartus, Keilas ja Paides. Kava kohaselt kerkib Riia maantee ja Reinu tee ringristmiku äärde Neste tankla kõrvale hoone, mille automaat­seadmed võimaldavad üheaegselt läikima lüüa kaks sõidukit. Lisaks jäetakse majja ruumi toitlustuskoha tarvis.

Õigupoolest oli Jazzi firmamärgi tulek Viljandisse päevakorral juba 2009. aastal, mil linnajuhid samas kohas pesula esimese projekti kinnitasid, ent toona jäi plaan majanduskriisi tõttu riiulile tolmuma. Nüüd on see uuesti otsustajate töölauale jõudnud.

01.08.2020 04.08.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto