Sakala auhinnaturniiri võitsid Kätlin Latt ja Aleksandr Smirnov

Kätlin Latt
Kätlin Latt Foto: Elmo Riig / Sakala

Laupäeval Viljandi spordihoones mängitud Eesti lauatennise liidu karikasarja Sakala grand prix võidu teenisid Aleksandr Smirnov ja Kätlin Latt.

Ligemale kaheksa tundi väldanud võistluspäeval tegi kaasa 108 lauatennisisti. Eesti mängijate kõrval oli osalejaid Lätist, Soomest ja Leedust.

Meeste finaalis alistas esimese paigutusega Aleksandr Smirnov kolmes setis kindlalt soomlase Jens Weckströmi. Pornksi sai leedulane Arturas Orlovas, kes alistas 3:1 lätlase Igors Sidorovsi.

Teist aastat järjest teenis Sakala grand prix naiste peaauhinna Kätlin Latt, kes oli finaalis 3:0 parem Tatjana Tšistjakovast. Turniiri kolmas koht kuulu seekord Valeria Petrovale.

Sakala klubi mängijatest olid Getter Põru kuues ja Julia Kirpu kaheksas, meeste mõõduvõtul teenis parima kohalikuna Rivo Saaremäe samuti kuuenda koha.

Roger Ote koostatud fotogaleriid näeb siit.

Pühapäeval kell 10 algab Viljandi spordihoones lauatenniseklubi Sakala karikasarja avaetapp.