Keio Kits katkestas Dublinis

Keio Kits
Keio Kits Foto: Elmo Riig / Sakala

Viljandimaa jooksumees Keio Kits katkestas pühapäeval Iirimaal peetud alla 23-aastaste Euroopa murdmaajooksu meistrivõistlustel.

Teise Eesti jooksjana stardis olnud Rauno Palmi läbis 8018 meetri pikkuse distantsi ajaga 27.27, mis andis talle 75 lõpetaja seas 63. koha. Keio Kits oli 3285 meetri vaheajavõtupunktis 71. kohal, misjärel ta katkestas, kirjutab jooksuportaal.

Kaksikvõit läks Prantsusmaale. U23 Euroopa meistriks krooniti Noureddine Smail, tema võiduaeg oli 25.11. Hõbemedali sai Hassan Chahdi ajaga 25.17.

Naistest tuli U23 klassis 6039 meetri pikkusel distantsil Euroopa meistriks türklanna Sultan Haydar ajaga 21.14. Hõbemedali võitis sekund hiljem finišeerinud venelanna Irina Sergejeva. Proksmedal läks Suurbritannia jooksjale Jessica Sparkele ajaga 21.26.