Etapi võitis taas Igors Sidorovs

Laupäeval selguvad Suure-Jaanis maakonna lauatennise meistrid.
Laupäeval selguvad Suure-Jaanis maakonna lauatennise meistrid. Foto: Elmo Riig / Sakala

Lauatenniseklubi Sakala 26. karikasarja kolmanda etapi laupäeval Viljandi spordihoones võitis sarja üldliider Igors Sidorovs, kes on olnud parim kõigil kolmel seni peetud osavõistlusel.

Nagu kahel varasemal korral olid seegi kord finaalis vastamisi Igors Sidorovs ja Oleg Kartuzov. Seekord sai esikohaheitlus lahenduse 4:2 tulemusega.

Etapi kolmanda koha heitlus kujunes Maardu klubi mängijate jõuprooviks: Aleksei Nikonorov võitis 3:2 Artjom Putškovi.

Klassi Veteranid 40 võitis Amar Marran Tartu klubist Pipo ja Veteranid 60 parimana lõpetas pärnulane Enn Hallik.

Klassis P-18 tuli võitjaks Reimo Saar (Rakvere Pinx) ja klassis T-18 Gerle Valgenberg (Pärnu Vint-90). Klasside P-15 ja T-15 auhinnad kuulusid Sakala klubi noormängijaile Rivo Saaremäele ja Getter Põrule.

P-12 klassi võistlusarvestuses oli seekord edukaim Tanel Härmik Sakalast ning klassis T-12 Merilyn Nõmm Pärnust.

Sarja kolmandal etapil tegi kaasa 93 mängijat, peale lätlaste osales ka külalisvõistlejaid Soomest.

Sakala karikasarjas on mängitud pooled etapid. Sarja juhib täisedu, 402 punktiga Igors Sidorovs. Teisel kohal olev Oleg Kartuzov on kogunud 398 punkti ja kolmandal kohal paikneb 396 punktiga Aleksei Nikonorov. Parima Sakala mängijana on Rivo Saaremäe 12. kohal.

Järgmine Sakala karikasarja etapp mängitakse 24. jaanuaril.