Käsipallurid alustasid karikaturniiri võiduga

Laupäeval Eesti meeste käsipalli karikavõistluste veerandfinaalis esimese mängu pidanud Aruküla ja Viljandi HC vastasseis andis 32:29 võidu viljandlastele.

Kehras peetud kohtumise avapoolaja järel oli tablool viljandlaste 14:13 eduseis.

Viljandi meeskonna suurim väravakütt oli üheksa tabamusega Marko Koks, Kristo Voika lisas seitse, Taavi Tibar kuus, Ott Varik viis, Vitali Vorobjov kolm ning Kristjan Koovit ja Taavi Kalvi ühe värava.

Aruküla resultatiivsemana viskas Marko Slastinovski viljandlaste väravavõrku kaheksa palli.

Korduskohtmise peavad võistkonnad eeloleval kolmapäeval kell 19 Viljandi spordihoones. Veerandfinaali võitja selgub kahe mängu tulemuste liitmisel.

Paari Viljandi HC ja Aruküla võitja saab karikavõistluste poolfinaalis endale vastaseks HC Kehra.