Riigi peo paneb püsti viljandlane

Margus Haav
, reporter
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Mullune aastapäevakontsert Jõhvis kostitas mitmepalgelise kavaga, mida ühendasid eri kultuurikihid. Vastuvõtu
kontserdi lavastas siis Rakvere teatri peanäitejuht Üllar Saaremäe.
Mullune aastapäevakontsert Jõhvis kostitas mitmepalgelise kavaga, mida ühendasid eri kultuurikihid. Vastuvõtu kontserdi lavastas siis Rakvere teatri peanäitejuht Üllar Saaremäe. Foto: Priit Simson

Järgmise Eesti Vabariigi aastapäeva kontserdi kunstiline juht on Eesti pärimusmuusika keskuse juhataja Ando Kiviberg ning kontserdil lööb kaasa hulk Viljandimaa muusikuid.


President Toomas Hendrik Ilvese ja Evelin Ilvese vastuvõtt ning aastapäevakontsert on 24. veebruaril Tartus Vanemuise teatri- ja kontserdimajas. Õhtu lavastaja on Uku Uusberg ja kunstnik Iir Hermeliin.Õhtu esimeses osas kõlab traditsiooniliselt presidendi kõne, millele järgneb umbes pool tundi kestev kontsert.Ando Kiviberg ütles, et kõigi eelduste kohaselt on tegemist aasta vaadatuima kontserdiga ning korraldajad on kokku leppinud, et teevad tänavugi sellise kontserdi, mida oleks huvitav vaadata, ent mis oleks samas ilus ja ülev.Soovides säilitada publiku ootusärevust, ei taha korraldajad kontserdist esialgu midagi detailset rääkida.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles