E, 6.02.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Koertenäitusel koguti varjupaigale raha

Tea Raidsalu
, reporter
Koertenäitusel koguti varjupaigale raha
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Foto: Elmo Riig / Sakala

Pühapäeval oli Tallinnas Eesti suurim heategevuslik koertenäitus «BIG Match Show», mille tulud lähevad Valga ja Viljandi kodutute koerte varjupaiga toetuseks.


Kui palju kumbki varjupaik saab, ei osanud Bigbanki projektijuht Kristi Berggren veel öelda.Viljandi varjupaik plaanib perenaise Triinu Priksi sõnul plaatida toetussumma eest koerte bokse.Kristiine spordihallis aset leidnud näitusel osales rekordiliselt 204 koera, kelle seas oli nii puhtatõulisi kui segaverelisi. Nad võtsid üksteiselt mõõtu eri vanuse- ja suurusklassides: üle põlve ja alla põlve kutsikad, koerad ning veteranid.Näitusel osales ka Viljandi varjupaiga esindus. Veteranide klassis sai teise koha Viljandi varjupaiga elanik Blanca. Kaheksa-aastane emane koer sattus varjupaika tänavu aprillis omaniku elukohavahetuse tõttu.Viiendat korda aset leidnud «BIG Match Show» on Eesti suurim iga-aastane heategevuslik koertenäitus, mille eesmärk on juhtida tähelepanu kodutute loomade murele.

Märksõnad
Tagasi üles