Sillamäe tõrjus Tuleviku karikasarjast

Kolmapäeval Eesti jalgpalli karikavõistluste kolmandas ringis oli Viljandi Tulevik sunnitud väljakult noruspäi lahkuma, sest viigiseisuga lõppenud kohtumise normaalajale järgnenud lisaminutitel sai Sillamäe Kalev 3:1 võidu.

Sillamäel aset leidnud kohtumise esimese värava lõid võõrustajad 60. minutil. Seitse minutit enne normaalaja lõppu õnnestus Tulevikul Sergei Jegorovi tabamusest seis viigistada.

Et karikasarjas pole viik võimalik, jätkasid meeskonnad parema selgitamist lisaajal. Paraku muutusid tablool vaid võõrustajate numbrid: 94. minutil oli täpne Evgeny Kabaev ning 113. minutil märgiti protokolli Tuleviku mängijate omavärav.

Viljandi Tulevik ja Sillamäe Kalev olid lühikese aja jooksul väljakul vastamisi juba teist korda. Möödunud laupäeval Viljandis aset leidnud Eesti meistrivõistluste kohtumine lõppes samuti Sillamäe 3:1 võiduga.

Eeloleval laupäeval mängivad samad vastased kolmandatki korda, seekord meistriliiga 28. voorus Ida-Virumaa jalgpalliväljakul.