Tuleviku II kaotas karikamängu

Viljandi Tuleviku esiliiga esindus pidi kolmapäeval Tallinnas peetud Eesti jalgpalli karikavõistluste kolmanda ringi kohtumises tunnistama pealinna meistriliiga meeskonna Nõmme JK Kalju 5:0 paremust.

Viljandlaste värav avanes eeldatavale favoriidile pärast teise poolaja õnnetut omaväravat kohtumise 53. minutil. Peatselt järgnes sellele meistriliiga esinduse neli tabamust.

Kohtumise 71. minutil, pärast Raido Romani mängust eemaldamist jäi Tuleviku II vähemusse.

Viljandi Tuleviku klubi meistriliiga meeskonnal seisab karikasarja kuueteistkümnendikfinaali kohtumine veel ees. Sarja kolmandas ringis läheb ta vastamisi teise meistriliiga meeskonna Sillamäe Kaleviga.

Meeskondade karikasarja mäng peetakse 16. septembril Sillamäel.