Minister tegi ettepaneku sportlasi premeerida

Sakala
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Allar Raja (vasakul) ning Kaspar Taimsoo sõudmistreeneri Ruth Vaariga.
Allar Raja (vasakul) ning Kaspar Taimsoo sõudmistreeneri Ruth Vaariga. Foto: Rein Kilk

Kultuuriminister Laine Jänes tegi valitsusele ettepaneku premeerida kettaheitja Gerd Kanterit, sõudjaid Allar Raja ja Kaspar Taimsood ning nende treenereid suurepäraste tulemuste eest hiljutistel maailmameistrivõistlustel.


Kettaheitja Gerd Kanter võitis oma sportlaskarjääri viienda tiitlivõistluste medali Berliinis peetud kergejõustiku maailmameistrivõistlustel. Kaspar Taimsoo ja Allar Raja tõid meeste paarisaerulisel kahepaadil Eestile pronksmedali Poznanis aset leidnud sõudmise maailmameistrivõistlustelt.

Vastavalt valitsuskabinetis kokku lepitud kriteeriumidele võib valitsus anda Eestit edukalt esindanud sportlastele täiskasvanute maailmameistrivõistluste pronksmedali võitmise puhul 200 000 krooni ning treeneritele kuni poole sportlastele määratud summast.

Minister Jänes tegi ettepaneku premeerida Gerd Kanterit 200 000 krooniga ja tema treenerit Vesteinn Hafsteinssoni 100 000 krooniga, võistkonnana pronksmedali võitnud Kaspar Taimsood ja Allar Raja mõlemat 100 000 krooniga ning nende treenereid Mati Killingut ja Ruth Vaari mõlemat 50 000 krooniga.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles