Tulevik andis Florale lahingu

Eesti jalgpalli esiliiga meeskond Viljandi Tulevik andis teisipäeval kodupubliku ees võitlusliku lahingu Premium-liiga tippu kuuluvale FC Florale. Põnevas vastasseisus võttis favoriidiseisuses külalismeeskond lõpuks raske 2:1 võidu.

Evald Tipneri nimelise Eesti jalgpalli karikavõistluste kolmandas ringis, kus Tulevik ja Flora rassisid pääsu eest 16 parema sekka, näitasid viljandlased võitluslikku mängu, ehkki jäid juba kuuendal minutil 0:1 kaotusseisu.

Aktiivselt jätkanud ja oma väravavõimalusi otsides suutsid võõrustajad pool tundi hiljem seisu viigistada. Kohtumise teisel poolajal floralaste tugeva surve alla jäänud viljandlasi päästis korduvalt nende väravavaht Rain Vessenberg. Nimeka vastase surve, millele Tulevik vastas üksikute kontrarünnakutega, andis tulemuse 86. mänguminutil.

«Võib julgelt väita, et lahkusime väljakult sirge seljaga. Kindlasti ei jäänud me häbisse, vaid andsime mitmekordsele Eesti meistrile südi lahingu,» võttis Viljandi jalgpalliklubi esindusmeeskonna abitreener Raiko Mutle kohtumise klubi kodulehel kokku.