E, 4.12.2023

Paarutajad jätsid viljapõllule jälje

, suvereporter
Facebook
Comments
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Saarepeedi vallas Välgita küla ligidal põldudel sigatsemas käinud autojuht jättis põgenemisteena kasutatud kaerapõllule laia raja, justkui oleks purjus kombainer sealt üle sõitnud.
Saarepeedi vallas Välgita küla ligidal põldudel sigatsemas käinud autojuht jättis põgenemisteena kasutatud kaerapõllule laia raja, justkui oleks purjus kombainer sealt üle sõitnud. Foto: Vladimis Malõh

Teisipäeva varahommikul rallisid huligaanid Saarepeedi vallas heina- ja viljapõllul. Kui omanik kohale jõudis, põgenesid pätid sündmuskohalt, jättes endast maha sügavad jäljed.

Parduse talu peremees Vladimir Malõh rääkis, et oli Välgita küla lähedal asuvatel põldudel ringkäiku tegemas, kui märkas ristikheinapõllul paarutavat autot. Ta selgitas, et kui ta tol hetkel seal poleks olnud ning oleks jäljed hiljem avastanud, oleks ta arvanud, et need on jäänud jahimeestest, kes käivad seal kandis metssigu küttimas.

Omaniku ilmumine ei seganud

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles