Viljandi poiss võitis joonistusvõistluse

Karl Rasmus Rosenbergi võidutöö

FOTO: politsei.ee

«Politseilehe» joonistusvõistlusel «Minu politsei» sai oma vanuserühmas esikoha Karl Rasmus Rosenberg Viljandi huvikoolist ning esile tõsteti kuue Viljandimaa lapse töö.

Paremad tööd selgusid 805 joonistuse seast.

Žüriil oli väga raske paremaid välja valida, kuid kokkuvõttes torkas silma 20 joonistust. Neist omakorda valiti kolm võidutööd eri vanusegruppides.

Eelkooliealiste vanuserühmas võitis viieaastane Erika Kamarik Väätsa lasteaiast Järvamaalt, kaheksa-aastane Karl Rasmus Rosenberg oli parim 7-10-aastaste vanuserühmas ning 11-aastaste ja vanemate vanuserühmas võitis 13-aastane Karl Innelaur Väike-Maarja gümnaasiumist.

20 tunnustatu seas oli Viljandimaalt hulga töid. Ära märgiti Kirke Katariina Siimso Viljandi huvikoolist, Jaak Kahila Tääksi põhikoolist, Kersti Siim ja Vanessa Rätsep Paalalinna gümnaasiumist ning Kristin Kink ja Äli Agnes Järve Kõpu põhikoolist.

Laste vaieldamatu lemmik joonistustel oli Lõvi Leo. Paljud joonistasid ka liikluspolitseinikke ning politseinikke pätte püüdmas. Lisaks saatsid lapsed «Politseilehele» kaks kirja ja ühe luuletuse.

«Politseileht» soovib võitjatele palju õnne ning tänab kõiki lapsi ja nende juhendajaid võistlusel osalemise eest.

20 parema joonistuse autoreile saadavad korraldajad postiga väikesed auhinnaüllatused ning õige pea valmib näitus, mis rändab politseiprefektuuride kaupa kogu Eestis.

Joonistusi saab vaadata politsei kodulehelt www.politsei.ee.

Tagasi üles