Viljandlannad pidid soomlaste paremust tunnistama

Sakala
Võrkpallinaiskond Viljandi Metall on koduses meistrisarjas võitnud kõik seni peetud kohtumised. Foto: Elmo Riig / Sakala

Võrkpallinaiskond Viljandi Metall kaotas Soome ja Eesti ühisliiga kohutmise Pislaplokile. Viljandi spordihoones peetud mäng algas koduvõistkonnale soodsalt, kui esimese geimi 22:24 kaotusseis pöörati 26:24 geimivõiduks.

Järgnevad geimid olid võitluslikud, kuid Soome võistkond suutis mängu enda kasuks kallutada. Maarja Kerner ja Merilin Salben tõid viljandlannadele 14 punkti.

Pislaploki on seni peetud neljast mängust kogunud kuus punkti, kolm kohtumist pidanud Viljandi jätkab nelja punktiga.