Tulemusi

Sakala

Jooks. Heinar Vaine lõpetas Paide—Türi rahvajooksu parima Viljandimaa mehena 18. kohaga, ent oli rajal kiireim juunior.

Viljandi vastupidavusalade klubi Staier meeskond sai laupäeval Tallinnas peetud Eesti ekideni meistrivõistlustel neljanda koha.

Lauatennis. Viljandi lauatenniseklubi Sakala meeskond jäi laupäeval kodu­saalis Eesti võistkondlike meistrivõistluste kõrgliiga esimesel mängude päeval võiduta. Esiliigas osalev Sakala teine meeskond teenis kahe võidu kõrval ka kaks kaotust.

Jalgpall. Laupäeval peetud Eesti jalgpalli meistrivõistluste meistriliiga voorus pidi FC Viljandi võõral väljakul tunnistama Tallinna FC Levadia 2:1 paremust.

Meistrivõistluste teises liigas nädalavahetusel peetud voorus alistas JK Tulevik 4:2 Pärnu Linnameeskonna II ja FC Tarvastu sai 0:5 lüüa Paide Kumakeselt.

Viljandimaa kolmanda liiga meeskondadest olid nädalavahetusel võidukad koduväljakul mänginud JK Tuleviku II ja Suure-Jaani United. Esimesena mainitu alistas 3:2 Jõgeva meeskonna, teine 6:0 Otepää esinduse. SK Tääksi jäi võõrsil peetud kohtumises 2:3 alla JK Welco Elektri mängijatele.

Maastikukross. Pühapäeval peeti jalgratturite Viljandi sügiskross. Meeste eliitklassis oli võidukas Rein Taaramäe, ainsa kohaliku sõitjana suutis klassivõidu teenida Ilona Tasane N-12 sõidus.

Saalihoki. Pühapäeval kesklinna koolis sõpruskohtumise pidanud Viljandi Metall alistas lisaajal 4:3 Läti meeskonna Lekrings Cesis.

Vibusport. Võistlusel «Järvakandi lumemängud» oli meeste sportvibulaskmises võidukas Taavo Allik.