TULEMUSI

Autosport. Karksi-Nuia noormees Janno Ligur sai Soomes Kouvolas peetud Euroopa rallikrossi meistrivõistlustel Super 1600 klassis 16. koha.

Lauatennis. Rivo Saaremäe sai Võhmas Eesti noorte TOP-10 turniiril noormeeste mõõduvõtul teise koha, tütarlaste konkurentsis kaasa mänginud Getter Põru lõpetas viienda tulemusega.

Jalgpall. FC Viljandi jalgpallimeeskond pidi Eesti meistrivõistluste kohtumises tunnistama Paide Linnameeskonna 2:0 paremust.

Meistrivõistluste teises liigas jäi FC Tarvastu võõral väljakul 2:8 alla Keila JK-le.

Meistrivõistluste kolmandas liigas pälvis JK Tuleviku teine 5:2 võidu Suure-Jaani Unitedi üle, SK Tääksi mängis 1:1 viiki Navi Vutiseltsiga. Neljandasse liigasse kuuluv JK Tulevik Vanakesed sai laupäeval võõral väljakul 1:4 lüüa Võru JK teiselt.

Suusatamine. Laupäeval peetud «Tartu sügisrullil» oli N-18 klassis võidukas Seila Peek. N-14 klassis oli Rebeca Lotta Aasmäe teine ja Teesi Tuul kolmas, Merili Sammel N-16 klassis kolmas, Genry Pähnapuu M-14 klassis teine ning Joosep Tammemäe meeste seas kolmas.

Käsipall. Viljandi spordikooli meeskond teenis Eesti käsipalli meistrivõistluste esiliigas võõral väljakul 31:24 võidu SK Tapa teise üle.

Petank. Viljandimaa petangi üksikmängus tulid meistriks Hilja Rebane ja Jaanus Sirel ning paarismängus Varje ja Toomas Reede.