Tulemusi

Käsipall. Hooajaks valmistuv Viljandi HC meistriliiga meeskond lõpetas Tallinnas peetud turniiri seitsme osaleja seas kuuenda kohaga, olles teeninud kaks võitu ja neli kaotust.

Jalgrattasport. Vändras korraldatud Eesti noorte maanteesõidu meistrivõistlustel sai Reelika Varblane 14-aastaste tütarlaste hulgas grupisõidus hõbeda ning eraldistardis kolmanda koha. Kärolin Varblane oli N-16 klassi grupisõidus viies.

Jalgpall. Eesti meistrivõistluste kolmanda liiga 17. voorus alistas JK Tuleviku II kodustaadionil 2:1 JK Welco Elektri. Suure-Jaani United sai võõrsil 0:9 lüüa Võru JK meeskonnalt ning SK Tääksi pidi Ülenurmes tunnistama EMÜ SK 5:2 paremust.
Neljanda liiga meeskond JK Tulevik Vanakesed alistas koduväljakul 9:2 JK Welco Elektri II esinduse.
Teise liiga meeskond FC Tarvastu teenis kodu­staadionil 3:0 võidu Sörve JK üle.

Lauatennis. Rivo Saaremäe sai Mustvee karikasarjas esikoha üksikmängus ning tuli koos Kert Villemsiga võitjaks paarismänguturniiril.