Tulemusi

Iluvõimlemine. Viljandis peetud iluvõimlemisvõistluse «Lootuste karikas» finaalis oli A-grupis kaasa teinud Liisi Vister 1998. aastal sündinute rõngakavas teine ja kurikakavas kolmas. Sama tugevusrühma 2001. aastal sündinute vabakavas hõivasid kaks kõrgemat kohta Johanna Christina Peterson ja Maria Elisabeth Soonik. B-grupis oli Keliis Lillemets oma vanuseklassis teine, Cathlyn Eirand ning Grete-Liis Kändma tulid kolmandaks.

Jalgpall. Eesti meistrivõistluste teises liigas oli Viljandi Tulevik 5:1 üle Tartu SK 10 Premiumist, FC Tarvastu võitis koduväljakul 3:1 Tartu HaServi ning Viljandi JK Kotkad pidi võõral väljakul tunnistama Türi Ganvixi 4:3 paremust.
Meistrivõistluste kolmandas liigas jäi Tuleviku teine koosseis võõrsil 0:2 alla Põlva FC Lootosele, neljanda liiga võistkond Suure-Jaani United teenis 3:2 võidu FC Otepää teise vastu ja SK Tääksi alistas koduväljakul 2:0 Põlva Lootose teise koosseisu.
Eesti noorte 1997. aastal sündinute meistrivõistlustel alistas Tulevik 2:0 Kuressaare. 1998. aastal sündinute meistrivõistlustel mängis Viljandi spordikool laupäeval 1:1 viiki TJK Legioni teise koosseisuga ning 1999. aastal sündinute mõõduvõtul sai Tulevik kodulinnas 2:1 võitu Türi Ganvixist.

Aerutamine. Narvas sõidetud Eesti karikavõistlustel võitis Tanel Heli meeste kanuul 200 ja 1000 meetri distantsil. Omas vanuseklassis teenis kahel kavas olnud ühepaatide sõidul esikoha Ronald Volt.

Jalgrattasport. Laupäeval Elvas lõppenud Eesti kriteeriumisõidu meistrivõistluste kokkuvõttes sai Mihkel Ronimois U-23 klassis pronksmedali ning oli raskest kukkumisest hoolimata oma võistlusklassis teine.

Ratsutamine. Lätis Babites laupäeval ja pühapäeval peetud takistussõidu Balti karikavõistlustel oli Viljandimaa ratsaspordiklubi liige Susan Kaleta hobusega Aga Flamenco von Feicht esimesel päeval 110-sentimeetrise parkuuriga sõidus kolmas ja tuli pühapäeval sama kõrgete takistustega sõidus võitjaks. Ivo Ots teenis 120-sentimeetrises parkuuris kolmanda koha.

Võrkpall. Pühapäeval mängitud maakondlike meistrivõistluste finaalis olid võidukad Suure-Jaani naiskond ja Pärsti meeskond.
Lõppenud teise liiga mõõduvõtul osutus maakonna parimaks meeskond Partner.
Viljandi spordikooli U-16 naiskond lõpetas Tartus peetud Eesti meistrivõistlused neljanda kohaga. Viljandlannadest valiti turniiri nelja parema sekka Renate Pikk.

Käsipall. Möödunud nädalal lõppes Eesti käsipalli meistrivõistluste esiliiga turniir. Viimase kohtumise pidanud Viljandi spordikooli esindus sai kokkuvõttes kaheksanda koha.
Nädalavahetusel Tartus peetud Eesti noorte D-klassi meistrivõistlustel pälvis Viljandi spordikooli meeskond kuuenda koha. Võistkonna parimaks mängijaks tunnistati Raiko Roosna.

Motokross. Laupäeval sõideti Saku-Männiku rajal Eesti meistrivõistluste teine etapp. Elary Talu oli klassi MX2 kokkuvõttes Priit ja Kristjan Rätsepa järel kolmas, klassis MX1 teenis neljanda koha Jaanus Koval.