Metall kaotas finaali kolme geimiga

GMP/Olympic alistas Balti liiga finaalis 3:0 Viljandi Metall naiskonna.
GMP/Olympic alistas Balti liiga finaalis 3:0 Viljandi Metall naiskonna. Foto: Elmo Riig / Sakala

Viljandis peetud naiste Balti võrkpalliliiga turniiri finaalis alistas GMP/Olympic kolme geimiga kodusaalis mänginud Viljandi Metalli.

Viljandi naiskond kaotas esimese geimi 22:25, pidi teises tunnistama tiitlikaitsja 25:27 paremust ning mängis kolmandas geimis maha 10:3 eduseisu jäädes lõpuks alla numbritega 21:25.

Viljandi naiskonna parimaks nimetati finaalmängus Maarja Kerner, vastaspoolelt tunnustati Mari-Liis Graumanni.

Finaalile eelnenud turniiri kolmandat kohta otsustavas Läti naiskondade omavahelises vastasseisu võitis VK Ropaži/MSG 3:0 FC Riia.