Üha rangemaks muutuv Viljandi parkimiskord hirmutab kiirabi (1)

Triin Loide
, Sakala arvamustoimetaja
Copy
Selle aasta alguses muutus Viljandi turu parklas parkimiskord ning muretuks parkimiseks on vaja parkimiskella.
Selle aasta alguses muutus Viljandi turu parklas parkimiskord ning muretuks parkimiseks on vaja parkimiskella. Foto: Elmo Riig

Viljandi parklate tasuliseks muutumine ajendas sihtasutust Tartu Kiirabi pöörduma linnavalitsuse poole palvega vabastada kiirabiautod parkimiskella kasutamise nõudest. Mis linnale kuuluvat turu parklat puudutab, siis seal peaks kiirabitöötajad ostlema minnes siiski kella kasutama, eraparklate üle linnavalitsusel aga voli puudub.

Tartu Kiirabi tehnikateenistuse juht Marek Raudjalg palus linnavalitsuselt kirjalikult selgitust, kuidas on nüüd Viljandis kiirabiautodel kõige õigem käituda, et mitte parkimistrahvi saada. «Kas peame hakkama parkimiskella kasutama? Või kuna tegu on alarmsõidukiga ja kiirabiautod ei tee erasõite, siis saaksime teie poolt loa parkida ilma parkimiskella kasutamata? Eeldaksin, et kui selline kokkulepe teiega on võimalik, siis see kehtiks ka juhul, kui operatiivarvestuses olev brigaad läheb endale poodi lõunasööki ostma,» seisab sihtasutuse saadetud pöördumises.

Kommentaarid (1)
Copy
Tagasi üles