Mulgi rattamaratoni esikoht läks naaberriiki

23. Mulgi rattamaratoni võitis Läti sportlane Oskars Muižnieks ajaga 2:05.30. Teiseks jäänud Josten Vaidem kaotas võitjale sekundiga. Kolmas koht kuulus Gert Kivistikule ja temal kulus raja läbimiseks 2:06.29. Maratoni põhidistantsi lõpetas 554 sõitjat.

"Sõidu ajal tundus, et oleme Muižnieksiga suhteliselt võrdsed, tegime mõlemad sama palju tööd, aga minu finišijalg ei ole kõige parem," rääkis Viljandi rattaklubi kasvandik Josten Vaidem pärast finišijoone ületamist. "Me oleme temaga muidugi terve eelmise aasta kembelnud ja mõne nädala eest jäin tema järel Lätis ka teiseks."

Vaidemi hinnangul oli rada kiirem kui esialgu arvatud. Ta oli selle varem kaks-kolm korda läbi sõitnud, aga siis olid olud porisemad kui võistluse ajal.