K, 29.11.2023

Lauluväljakul moodustasid inimesed suure südame

Kaie Mölter
, reporter
Facebook
Comments
Lauluväljakule kogunenud inimesstest muudustus südame kujutis.
Lauluväljakule kogunenud inimesstest muudustus südame kujutis. Foto: Marko Saarm

Üleskutsest tulla pühapäeva keskpäeval lauluväljakule suurt südant moodustama võttis kinni sadakond viljandlast. Süda sai tehtud ja sõbrapäeval antakse teada, millises Eesti paigas see kõige suurem tuli.

Viljandi linnapea Madis Timpson andis oma perega samuti panuse südame moodustamisse. Ta tuli üritusele kutse peale ning leidis, et oleks tore, kui sõbrapäeva-eelsel pühapäeval lauluväljakule kogunemisest saaks traditsioon. 


JJ-Streeti tantsukooli treener ja südameürituse korraldaja Hanna Mändmaa ütles, et suure südame moodustamise mõte on inimesed kokku tuua, jagada positiivsust ja tekitada uus traditsioon üle Eesti: "Eelmisel aastal tehti südant 15 Eesti linnas, aga tänavu on neid kohti juba pea poole rohkem – sellest võtavad osa 29 paika." Ürituse eestvedaja lisas, et kui eelmisel aastal korraldasid Joel Juhti idee järgi südame moodustamist vaid tantsukooli treenerid, siis tänavu on mitmed Eesti kohad näidanud üles huvi, et tahavad suurima südame tegemisel osaleda. 

"Parempoolne südamepaun, astuge paar sammu väljapoole. Teie minge vasemale, teie paremale. Tulge tohkem tipu poole. Siin on liiga hõre, võtke kätest kinni ..." jagas tantsukooli treener Erika Kesvatera lauluväljakul südame kuju moodustavatele inimestele korraldusi. Üks koer oli ka.

Kuidas ja kuhu inimesi paigutada, seda käis tantsutreener vaatamas droonipildilt, ning kui kätest kinni seisvate inimeste ahel oli soovitud kuju saavutanud, lehvitasid kõik droonile ja läksid laiali oma tegemiste juurde. Oli tore kokkusaamine. 

Kui suure südame viljandlased võrreldes teiste paikadega kokku said, avaldatakse sõbrapäeval, 14. veebruaril.


Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles