N, 8.12.2022

Reede, 25. november

Lisatud Kõpu kiriku altariseina avamine
Sakala
Reede, 25. november
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Pärimusmuusika aidas algab kell 19 Vabariigi pillimehe konkurss 2022.
Pärimusmuusika aidas algab kell 19 Vabariigi pillimehe konkurss 2022. Foto: Marko Saarm

Sakala keskuses kell 13 ansambli Soliid kontsert «Minu lemmikud». Tallinna tänav 5, Viljandi.

Heimtali muuseumis kell 15 ERMi Heimtali muuseumi sünnipäev.

Kõpu Peetri kirikus kell 15-19 altariseina avamine ja pühitsemine. Kell 15 algab Kõpu kirikus tänupalvus, kus teenivad EELK peapiiskop Urmas Viilma, praost Marko Tiitus jt vaimulikud. Kell 16 jätkub Kõpu mõisas konverents "Kõpu aarded korda ja särama!", kus Kõpu altariseina ja -maali uuringutest ja korrastamisest kõnelevad EKA professor Hilkka Hiiop, kunstiteadlane Reet Pius ja Kõpu koguduse õpetaja Hedi Vilumaa. Järgneb tänu ja tervituste osa ning kohvilaud. Kell 18 algab samas Pille Lille Muusikute Fondi advendikontsert, kus esinevad Neeme Ots trompetil ja Piret Randal klaveril.

Ugala teatris kell 19 «Ema». Vaksali tänav 7, Viljandi.

Olustvere lossis kell 19 «Einstein ja Margarita».

Pärimusmuusika aidas kell 19 Vabariigi pillimehe konkurss 2022. Tasuja puiestee 6, Viljandi. 

Koidu seltsimajas kell 20 stand-up komöödia «Open Mic». Proovi ise nalja teha või tule kuula teisi. Avatud Raamatubaar Romaan. Esinemissoovist teatada oliverplymberg10@gmail.com. Jakobsoni tänav 18, Viljandi.

Centrumi kinos kell 16.25  «Matmine», kell 17 «Veider maailm», kell 18.40 «Naiskuninga armee», kell 19.20 «Lõvide vennaskond», kell 21.30 «Pühendumus». Tallinna tänav 22, Viljandi.

Näitused

Kondase keskuses 31. detsembrini «Perekond Härm viies vaatuses». Seninägematul retrospektiivnäitusel eksponeeritakse Lilian, Endel, Hanno ja Härmo Härma ning Lilian Härma teatrikunstnikust isa Albert Vahtramäe loomingut. Näitus hõlmab ruumiliselt kogu Kondase keskust, muu hulgas täitub Härmade loominguga ka püsinäituse ruum. Pikk tänav 8, Viljandi.

Karksi-Nuia kultuurikeskuses 30. novembrini Pärnu muuseumi näitus «Tanu alla». Viljandi maantee 1, Karksi-Nuia.

Abja kultuurimaja fuajees Abja ja Karksi-Nuia noortekeskuse kunstiringide näitus. Pärnu maantee 28, Abja-Paluoja.

Mõisaküla muuseumis 30. novembrini näitus «Õpetamisest õppimiseni. Õpikud läbi aja, 1878–1940». Lisaks näituse vaatamisele on võimalus kohapeal sirvida eri õppeainete õpikuid ja teisi fondi kogu raamatuid. Täpsem info telefonil 435 5607 ja Facebookis. Kesk tänav 4, Mõisaküla.

Viljandi linnaraamatukogus novembri lõpuni Kata Bereczki näitus «Elu teekond». Tallinna tänav 11/1, Viljandi.

Sakala keskuses 6. jaanuarini näitus «Kodupoolis». Tallinna tänav 5, Viljandi.

Viljandi muuseumis 25. märtsini näitus «Villem Ormisson. Värvid ja Viljandi», mis on pühendatud kunstniku 130. sünniaastapäevale. Johan Laidoneri plats 10, Viljandi.

Märksõnad
Tagasi üles