K, 6.07.2022

Kullamaigulises duellis lähevad täna vastamisi põhilised rivaalid

Viljandi HC peatreener Marko Koks: kõik sõltub sellest, kellel õhtu paremini õnnestub
Priscilla Õmblus
Kullamaigulises duellis lähevad täna vastamisi põhilised rivaalid
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Täna õhtul on meeste käsipalli meistriliigas kullamaiguline põnevusduell, kui Põlva Serviti võõrustab Viljandi HC-d. Fotol on Viljandi HC mängujuht Hendrik Koks.
Täna õhtul on meeste käsipalli meistriliigas kullamaiguline põnevusduell, kui Põlva Serviti võõrustab Viljandi HC-d. Fotol on Viljandi HC mängujuht Hendrik Koks. Foto: Elmo Riig

Kümne päeva jooksul tehakse käsipalli meistriliigas tiheda graafikuga lõpuspurt ning peetakse kolm viimast vooru. Eesti meister võib selguda juba täna kell 19, kui Põlva Serviti võõrustab Viljandi HC-d. On aga ka võimalik, et kuld- ja hõbemedali omanik otsustatakse viimasel mängupäeval, 19. mail.

Enne tänaõhtust põnevat duelli on meistriliiga liidril Põlva Servitil 30 ja Viljandi HC-l 28 punkti. Pronksmedalid kaela saav HC Tallinn järgneb 21 ning põnevat heitlust ülejäänud kohtade pärast pidavad HC Kehra / Horizon Pulp & Paper üheksa, Raasiku/Mistra ja SK Tapa seitsme punktiga.

Viljandi ja Serviti on tänavu eri sarjades seitse korda vastamisi olnud ning seis on võrdne: ühe viigi juures mõlemal kolm võitu. Aprilli lõpus sai Viljandi kodusaalis ajaloolise 28:21 võidu Balti liiga finaalis, kuid vaid nädal hiljem jäi Põlvas meistriliigas kangele konkurendile 16:28 alla.

Märksõnad
Tagasi üles