Viljandi Metall jätkab võidukalt

Nette Peit.
Nette Peit. Foto: Elmo Riig

Eesti naiste võrkpalli meistrivõistluste kolmapäevases kohtumises alistas Viljandi Metall 3:1 Pärnu naiskonna.

Pärnu spordihallis asetleidnud kohtumise esimese geimi võitsid 25:22 võõrustajad. Kolmes järgmises olid 25:13, 25:20 ja 25:14 üle viljandlannad.

Kohutmise resultatiivseim oli 17 statistilise punktiga Viljandi Metalli ründaja Nette Peit, 12 punkti said võitjate poolelt kirja Eliisa Peit ja Anu Ennok.

Koduse meistrisarjaga põhiturniiri kolmandas ringis liitunud Viljandi Metall on  võitnud kõik neli seni peetud kohtumist, loovutades konkurentidele ainult kaks geimi. Põhiturniiril seisab siinsel naiskonnal ees veel kaks mängu: eeloleval pühapäeval kell 13 läheb ta maagümnaasiumi spordihallis vastamisi Tallinna Ülikooliga ning 22. veebruaril kohtub Võrus sealse naiskonnaga.