Triin Loide
, Sakala arvamustoimetaja

Laupäeval asetleidnud kohtumises võõrustas Viljandi naiste hokiklubi Fellin Fuuriad Kohtla-Järve hokiklubi Everest. Pärast tõsist jõukatsumist tuli Fuuriatel paraku tunnistada vastaste 5:3 paremust ning koduväljakul võidust suu puhtaks pühkida.

Esimese mängukolmandiku lõpuks oli seis tasavägine 1:1, teise kolmandiku lõpuks 4:1 ning kuigi Fuuriad seejärel oma nimele truuks jäädes litri kaks korda vastase väravasse tagusid, siis tuli kolmanda kolmandiku järel seista silmitsi tulemusega 5:3 ja Everesti tipp jäi Fuuriatel seekord vallutamata.

Fuuriate poolelt lõi kaks väravat Margaret Neering, kes on varemgi hea väravakütina silma paistnud, ning ka Jana Bilorus sai Fuuriate skoorile omapoolse väravaga panuse anda.