Tuleviku meeskond kaotas Tammekale punkte, ühendnaiskond lõpetas hooaja viigiga

Viljandi Tulevik kaotas Tartu Tammekale punkte, et katki pole midagi. Alumise neliku "finaal", milles selgub seitsmenda koha saaja, tuleb 19. novembril Viljandi kunstmuruväljakul ning selles läheb Tulevik vastamisi Kuressaarega. Foto: Elmo Riig

Viljandi Tulevikul tuli reedel Eesti meeste jalgpalli Premium-liiga eelviimases, 29. voorus tunnistada teda võõrustanud Tartu Tammeka 2:0 paremust. Viljandi Tuleviku ja Suure-Jaani Unitedi ühendnaiskond pidas laupäeval koduväljakul meistriliiga hooaja viimase kohtumise Põlva Lootosega ja see lõppes 0:0.

Tuleviku meeskonnal oli mängu avapoolajal juht­värava löömiseks rohkem võimalusi, paraku jäi skoor avamata. Esimese värava said 69. minutil kirja võõrustajad: ründaja Tristan Koskor realiseeris penalti, mis vilistati Tanel Langile olukorras, kus kohtunik fikseeris käega mängu. Et Lang sai teise kollase kaardi, pidi Tulevik järelejäänud minutitel mängima vähemuses.