KARIKASARI ⟩ Vastane pööras Viljandi Metalli eduseisu mängu lõpuks oma kasuks

Kolmapäevaõhtuses Eesti karikasarja kohtumises võõrustas Viljandi Metalli naiskond kodusaalis Rae Spordikool /Viastoni ning selle vastasseisuga sai alguse naiste karikavõistluste esimene veerand­finaalseeria. Avamäng kujunes tõeliseks põnevusetenduseks, ent 3:2 võiduga jäi seekord vastaste sõna peale.

Viljandi spordihoones aset leidnud esimene veerand­finaalmäng pakkus pealtvaatajatele viiegeimilise lahingu. Avageim lõppes võõrsil mänginud Rae Spordikool / Viastoni 25:19 paremusega. Teises ja kolmandas geimis panid võõrustajad sõna maksma ning külalised kogusid vastavalt 15 ja 16 punkti. Neljanda geimi kallutas 25:22 ja viienda 15:7 tulemusega enda kasuks Rae Spordikool / Viaston, kellele läks kirja 3:2 võit.