Käsipalli meeste meistriliigas peeti kolmapäeva õhtul üks kohtumine. Viljandi HC alistas kodusaalis Raasiku/Mistra tulemusega 32:23 (14:8). Nii moodustus liidrikohal oleva Põlva Serviti selja taha võrdselt 17 punktiga kolmik: Viljandiga samal pulgal on Tallinn ja HC Kehra / Horizon Pulp & Paper. Põhiturniiril on pidada üks vahelejäänud mäng ning kogu neljas ring.

Senised kohtumised Raasikuga olid viljandlastele lõppenud võiduga, kodus seisuga 25:18 ja võõrsil 24:21. Viljandi läks mängule täiskoosseisus ja täitis üle pika aja protokollis kõik 16 mängijalahtrit. Külalistel aga puudus hulk põhitegijaid eesotsas mängujuht Martin Kalvetiga.

Algul tõrjus Rasmus Ots kodumeeskonna väravasuul kõik, mis tema poole teele saadeti, Raasiku/Mistral läks avavärava viskamiseks üle viie minuti aega ning Viljandi sai 3:0 algedu. Üheksandal minutil vähendas Rasmus Varik kiirrünnaku järel vahe minimaalseks, 4:3, kuid see kärises peagi uuesti.