Viljandi Metall jätkab pärast pikka pausi võidulainel (2)

Teisipäeva õhtul jätkus pärast kahekuulist koroonapausi naiste esiliiga põhiturniir, kus võistlustules olid turniiritabeli liider Viljandi Metall ja kuni teisipäevani ainsana kaotuseta püsinud Dorpat/Tartu vald. Viljandi Metall lõpetas vastaste võidujada, võites neid 3:0.

Teisipäeva õhtul jätkus pärast kahekuulist koroonapausi naiste võrkpalli esiliiga põhiturniir, kus võistlustules olid tabeli liider Viljandi Metall ja kuni teisipäevani ainsana kaotuseta püsinud Dorpat / Tartu Vald. Viljandi Metall lõpetas vastaste võidu­jada, võites neid 3:0.

Teisipäevase mängu avageim kujunes käimasoleva hooaja tasavägiseimaks, kestes koguni 58 punkti. Põneva geimi 30:28 tulemusega enda kasuks kallutanud Viljandi esindus võitis seejärel nii teise kui kolmanda geimi 25:21 tulemusega, saades seega võidu 3:0.