Võidukas penaltiseeria viis Tuleviku karikasarja veerandfinaali

Kolmapäevase karikamängu kangelaseks tõusis Tuleviku väravavaht Karl-Romet Nõmm, kes lubas penaltiseerias võrku lüüa vaid kaks palli. Foto: Marko Saarm

Evald Tipneri karikasarja kaheksandikfinaalkohtumisest kolmapäeva õhtul Paide kunstmuruväljakul kujunes tõeline lahing, mis kulmineerus Viljandi Tuleviku meeskonna võiduka, veerandfinaali viiva penaltiseeriaga.

Igatahes nägi jalgpalli täie raha eest: Premium-liigas kuuendat kohta hoidev Viljandi Tulevik ja hõbedat nooliv Paide Linnameeskond venitasid 2:2 viigis mängu lisa­ajani ning sealt edasi penaltiseeriani. Kusjuures veel kaks minutit enne normaalaja lõppu Tulevik juhtis.

«Esimene poolaeg mängisime suhteliselt oma taseme kohaselt. Tekkisid võimalused ja me lõime need ära,» lausus peatreener Sander Post mängujärgses intervjuus. «Oli raskeid perioode, kus me olime tugeva surve all, aga lõpus tulid väga head võimalused see mäng ära lõpetada.»