Eile õhtul tehti Viljandi spordihoones algust Eesti meeste käsipalli karikavõistlustega. Kodusaalis peetud avaringis tuli Viljandi HC-l tunnistada Põlva Serviti 29:26 (16:11) paremust.

Viljandis alustasid mõlemad meeskonnad kõrge ja aktiivse kaitsega, mis omakorda tekitas rünnakul ruumi ääremängijatele. Kui 20-minutilise mängu järel juhtis Serviti 10:7, olid karikakaitsja ääred Kristjan Muuga ja Mathias Rebane visanud kahe peale kaheksa väravat. Viljandil omakorda tabas 17-aastane paremäär Oliver Ruut. Mäng muutus siiski lahtisemaks ja Serviti hakkas vaikselt eest rebima. 27. minutil tegi Otto Karl Kont 15:7, kuid poolajavileks vähendas Mihkel Lõpp viljandlaste kaotusseisu viiele väravale – 11:16.

Teine pooltund algas kordamööda tabades, kuid siis said põlvalased jälle seitsmega juhtima, kui 47. minutil tuli Kondi viskest 20:13. Võõrustajatel langes vigastuse tõttu rivist seni parim snaiper Ruut, kuid sellest hoolimata võitlesid nad poolaja keskel end vastasele jälle lähemale. Rasmus Ots hiilgas mitme tõrjega ning Aleksander Pertelson tulistas 46. minutil seisuks 22:19. Serviti tegi omakorda kolmeväravalise spurdi, ent Viljandi võitles lõpuni.