Sisukord
Paberleht
Paberleht

Koroona tõi lisaviise end arendada

3 min lugemist
Eri pikkusega kursustel õnnestub uuendada teadmisi töö otsinguks tarvilistest oskustest vaimse tervise hoidmiseni. FOTO: shutterstock.com

Koroonakriisi üks mõjusid paljude seas on seegi, et inimeste huvi enese koolitamise vastu kasvas äkki ja märgatavalt. Sellest annab tunnistust näiteks asjaolu, et Eesti ülikoolidesse pürgijate arv oli lausa erakordselt suur. Paraku on seetõttu enam ka ukse taha jääjaid. Neil ei maksa siiski meelt heita, sest end saab harida ka interneti vahendusel. Pealegi on just koroonakriisi tõttu selleks aasta lõpuni avanenud eriti head võimalused.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

Viimase kümne aasta jooksul on populaarsust kogunud MOOCid ehk massiivsed avatud veebikursused (ingl massive on­line open course). Nende pakkujaid on lausa lugematul hulgal alates pisikestest tundmatutest veebilehtedest kuni väga tuntud nimedeni, nagu näiteks internetigigant Google ise. Veebi vahendusel saab end harida maailma tippharidusasutustes, näiteks Stanfordi, Harvardi ja Berkeley ülikoolis, aga ka Massachusettsi tehnoloogiainstituudis.

25.07.2020 29.07.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto