Sisukord
Paberleht
Postimees
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Juhtkiri. Noorte voli

2 min lugemist
Sakala logo FOTO: Sakala

Noorus ei ole mitte kunagi hukas olnud ning ehkki aeg-ajalt tekib soov neid pilgata, pole noored kunagi ka lollid olnud. Kindlasti on nad aga kogenematud, alles avarduva silmaringiga ning peaaegu piiramatu energiaga, sellele lisaks veel teatud siiras vahetus, mille inimene vananedes kahjuks enamasti kaotab. Oluline on olemasolevat võtta ja suunata sinna, kus see saab kõige rohkem kasu sünnitada, mitte noori kuidagi pärssida. Arenenud ja sidusas ühiskonnas on oluline, et kõik saaksid vähemalt võimaluse oma hääl kuuldavale tuua.

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele
Tellijale

Viljandi noortevolikogul on olnud paremaid ja halvemaid päevi. Nii häid, kui on praegu, pole ammu olnud. Need noored on südamega asja juures, nad löövad kaasa ja neile võimaldatakse kaasalöömist. Jääb üle nõustuda Rannar Rabaga, kes nendib, et noortevolikogude tegevus ja projektid võivad olla rohkem või vähem kasulikud, aga kõige olulisem on protsess ise. See peab kindlasti säilima ning seda tuleks kõigiti toetada ja soodustada.

15.02.2020 19.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto