Viljandi kutseõppekeskus algab täna kell 13.30 üritus «VIKK-akadeemia», kontsertmõtisklusega on külas Birgit Sarrap.

FOTO: Madis Sinivee

Viljandi spordihoones avab täna kell 10 uksed jõululaat.

Ugala teatri suures saalis etendub täna kell 11 «Tuhkatriinu» ja väikeses saalis kell 19 «Kui me nüüd ei sure, ei sure me kunagi».

Viljandi kutseõppekeskus algab täna kell 13.30 üritus «VIKK-akadeemia», kontsertmõtisklusega on külas Birgit Sarrap. «VIKK-akadeemia» kutseõppekeskuse sündmuste sari, kuhu kutsutakse kõnelema inimesi, kes on oma tegevusega ühiskonnas innustavaks eeskujuks.

Viljandi linnagaleriis oli täna kell 17.30 kavas vestlusõhtu Leonhard Lapiniga, aga seoses tema haigestumisega jääb üritus ära.

NÄITUSED

Rüki galeriis 21. detsembrini Pusa maalinäitus «Roosa täpp». Tartu tänav 7c, Viljandi.

Kondase keskuses 29. detsembrini Viljandi kultuuriakadeemia rahvusliku käsitöö osakonna 25 aasta juubeli näitus «Rahvuslikkuse otsingud». Püsinäitusel maalikunstniku ja kooliõpetaja Paul Kondase (1900–1985) maalid, mis kuuluvad Viljandi muuseumi kogusse. Telefon 433 3968. Pikk tänav 8, Viljandi.

Heimtali muuseumis on detsembri lõpuni näitus «Kahlajad ja värvulised». Muuseum on avatud teisipäevast laupäevani kella 9–17.

Valma infopunktis detsembri lõpuni Valma infopunkti käsitööringi kaunite tööde müüginäitus. Lisainfo telefonil 5198 1423.

Abja kultuurimaja esimese korruse fuajees 2. jaanuarini Terje Atoneni fotonäitus «Kummardus Eesti mehele, pühendusega poegadele». Pärnu maantee 28.

Paistu rahvamajas 3. jaanuarini Viljandi fotoringi väljapanek «Natüürmort». Näitusel on oma töödega Marge Tammesalu, Kaja Tammesalu, Õie Pak, Raul Kukk ja Meelis Heli.

Viljandimaa hoolekandekeskuses 31. märtsini Viljandi fotoringi näitus «Paganama külm on». Fotode autorid on Kaisa Kass, Kaja Tammesalu, Õie Pak, Madis-Siim Kull, Rait Killar ja Meelis Heli.

Viljandi muuseumis püsinäitus Viljandimaa ajaloost. Tel 433 3316. Laidoneri plats 10.

Karksi-Nuia kultuurikeskuses teise korruse fuajees «Two Others. Kristi Markov & Tuulike Kivestu». Aasta lõpuni Sinises saalis Ene Metsa maalid.

Viljandi linnagaleriis «Mitmepalgeline Lapin». Tallinna tänav 11/1.