Galerii. Teatrimaja täitus koogilõhnaga

Laupäeval täitus Ugala teater siinse Lionsi klubi Viljandi Ellipsi vedamisel peetud heategevuslikul teatripäeval rahvamassiga.

FOTO: Marko Saarm

Laupäeva pärastlõunal täitus Ugala teater magusa koogilõhna ja suure saalitäie jao rahvaga: nimelt peeti teatrimajas siinse Lionsi klubi Viljandi Ellipsi vedamisel heategevuslikku teatripäeva, toetamaks sihtasutuse Perekodu noori elluastumisel.

Artikkel kuulatav
Postimees digipaketi tellijatele
Tellijale Tellijale

"Heategevusliku teatripäeva eesmärk on teenida tulu, millega toetada neid, kes seda vajavad. Meie moto on see, et hea on head teha," selgitas kohaliku Lionsi klubi president Tiina Roht. "Toetame neid lapsi, kes täisealiseks saades peavad ellu astuma. Näiteks korteri üürimisel või mööbli ostmisel," tõi ta näiteid, lisades, et on käinud ise noortele kortereid otsimas. "See on ikka südant soojendav tunne ... eist inimest aidata," lisas ta.

See polnud sugugi esimene kord, kui siinne Lionsi klubi säärast heategevuslikku teatripäeva korraldas – järjekorras oli see juba 13. Heategevusliku panuse said teatrikülastajad anda nii teatripileti soetamise kui küpsetiste ostmisega. "Kõik 28 klubiliiget küpsetasid ise kas midagi soolast või magusat. Lisaks on kohalikud kohvikud ja sponsorid heategevuslikul eesmärgil koogid müüki toonud," rääkis Roht.

Koroonaviiruse leviku ülevaade Eestis ja maailmas.
Vaata statistikat
Tagasi üles