Viljandi käsipalliklubi oli võidukas

Üllar Priks
Käsipalli pall
Käsipalli pall Foto: Javier Soriano

Kolmapäeval peetud kohtumisel võitis Viljandi HC Aruküla Audentest punktidega 34:23.

Klubi kodulehelt võib lugeda, et esimene osa tööst sai ära tehtud esimese poolaja kümnenda ja kaheteistkümnenda minuti vahel, kui kollastes särkides mänginud viljandlased viskasid viis vastuseta väravat ja läksid neljaga juhtima. Tosin järgmist minutit mängiti üsna võrdväärselt ning poolaja lõpus venitasid Viljandi omad vahet veel veidi pikemaks.

Teise poolaja kulgedes püüdsid võõrustajad, kuidas nad püüdsid, aga vahet väiksemaks kui kaheksa väravat nad enam ei saanud.

Mängu skoorijad olid Kristo Järve 8, Aleksander Pertelson 7, Mikk Varik 6, Andrei Khapal 4, Vladimir Maslak 3, Kristjan Koovit ja Madis Parik 2 ning Mihkel ja Mark Lõpp 1 punktiga.