Serviti kustutas Viljandi satsi karikalootused

Paar nädalat tagasi kaotas Viljandi HC kodusaalis karikasarja kohtumises Põlva Servitile 22:28. Võõrsil peetud korduskohtumises jäi ta võõrustajatele alla aga lausa 14:40.

FOTO: Elmo Riig

Eesti käsipallikarikavõistlustel selgus kolmas poolfinalist eelmisel laupäeval kahe kunagise karikavõitja vahelisest vastasseisust: koduses Mesikäpa hallis põrmustas Põlva Serviti kordusmängus Viljandi HC tulemusega 40:14 (18:7) ning pääses nelja parema hulka koondskooriga 68:36.

Artikkel kuulatav
Minu Meedia tellijatele
Tellijale

Nagu ütles viljandlaste peatreener Marko Koks, ei suutnud meeskond seekord tegelda nende asjadega, mis said enne kohtumist kokku lepitud. «Lagunesime kohe mängu alguses,» nentis ta. «See on viimasel ajal probleemiks, et teeme mängu ajal asju, mis ei toimi. Serviti vastu on eriti keeruline, kui me nii mängime – siis karistavad nad meid lihtsalt ära. Nii läkski.»

Koksile jäi küll mõistetamatuks, kuidas pärast kodus Serviti vastu saadud kuueväravalist kaotust (22:28) võõrsil kordusmänguga vahe nõnda suureks kärises. «Eks see olnud teada, et meie saime loosist kõige tugevama vastase, aga üllatus oli, et pärast kodust kuue väravaga kaotatud mängu sellise rongi alla jäime,» lausus ta. «Samas teisel poolajal said kõik mehed mängukogemust ja proovisime erinevaid asju – pikaks kärisenud vahet polnud nagunii enam võimalik tagasi teha.»

Tagasi üles