Spordikooli käsipallurid pärjati hõbedaga

Hõbedane Viljandi Spordikooli meeskond (vasakult) Aleksander Pertelson, Marttin Vendelin, Robin Liinsoo, Kaidar Keres, Hendrik Koks, Mihkel Lõpp ja Martin Braun koos treener Marko Koksiga. Foto: Helin Potter

Esmaspäeva õhtul triumfeeris Eesti A-klassi noormeeste käsipallikarikavõistlustel neljandat aastat järjest Põlva Spordikooli meeskond. Viljandi Spordikooli esindus, kes jäi finaali korduskohtumisel alla 21:29, võis rõõmustada hõbedase auhinna üle.

Finaali esimesest mängust Viljandist kümneväravalise edu kaasa võtnud Põlva Spordikooli poisid end koduses Mesikäpa hallis üllatada ei lubanud ning kahe mängu kokkuvõttes teenisid nad karikavõidu tulemusega 54:36.

Alaliidu sedastusel algas otsustav kohtumine skoorivaeselt. Esimese kuue minutiga visati vaid üks värav ning kümnendaks minutiks juhtis Põlva pärast Jaanus Peeter Rüütli tabamust 3:2. Viljandi ei suutnud kaheksa minutit kordagi väravat visata ja kodumeeskond sai 6:2 ette. Siis hakkas tabama viljandlane Aleksander Pertelson, ent põlvalased olid veelgi täpsemad.