Viljandi Tulevik pidi taas FC Flora paremust tunnistama

Viljandi JK Tulevikul on kõigil neljal tänavusel mõõduvõtul Tallinna FC Floraga tulnud tunnistada vastaste paremust.

FOTO: Elmo Riig / Sakala

Äsja Viljandi linnastaadionil lõppenud Eesti jalgpalli meistriliiga 31. vooru mängus tuli Viljandi jalgpalliklubil Tulevik tunnistada meistritiitli suunas rühkiva Tallinna FC Flora paremust numbritega 0 : 3
Sama tulemusega jäädi kolmapäeval FC Florale alla Tallinnas. Ehkki erinevalt kolmapäevasest kohtumisest saatis peatreener Sander Post väljakule kõik tugevamad mängijad eesotsas Kaimar Saagiga, jäädi juba esimese poolaja järel taha 0 : 3 ning see oli ka mängu lõppskoor. Tänavu on FC Flora näidanud kogu hooaja jooksul suurepärast mängu, mille üks põhjustest on olnud Eesti ühe edukama jalgpalluri Konstantin Vassiljevi liitumine nende meeskonnaga.

Tallinna FC Flora on viis vooru enne hooaja lõppu 78 punktiga kindel liider, teisel kohal olev Tallinna FCI Levadia jääb maha juba 8 punktiga. Viljandi Tulevik hoiab 22 punktiga 7. kohta, aga JK Tallinna Kalev ja FC Kuressaare kaotavad vaid kahe punktiga ning Kuressaarel on üks mäng vähem mängitud. Maardu linnameeskonnal on kümnendana ehk meistriliiga viimasena 16 punkti. Seega ei ole liigasse püsima jäämine Viljandi võistkonnale veel sugugi kindel. 

Tagasi üles
Back